1. 22.02.2013 14:16 Skatīt

    tieši tā, laikam nekorekti uzrakstīju

    Ielādē...
  2. 21.02.2013 13:52 Skatīt

    varianti antenai ir vairāki. Šajā saitē kāds censonis izmanto savādāku, it kā vienkāršāku antenu. Tā pat gribu uzsvērt, ka šī ir mana pirmā reālā pieredze kaut ko darot ar radioviļņiem. Ne radio ne elektronikā neesmu nekāds eksperts

    Ielādē...
  3. 20.02.2013 15:05 Skatīt

    radioskeneris ir ierīce ar kuru skenē radio viļņus- skenēšana apstājās tikko kā atrasts kāds signāls. es izmantoju šadu uniden skeneri, var izmantot arī rācijas. Ir amatieri, kas uzķīlē parastos FM radioaparātus, lai palielinātu to uztveršanas joslu. Satelītšķīvis nederēs, antenai jāizmanto manis minētais dizains, vai kāds līdzvētīgs.

    Par tv nemāku teikt, nezinu to specifikācijas

    Ielādē...
  4. 20.02.2013 01:08 Skatīt

    :) tur ir dažādi knifi. Es, piemēram, eksperimentējot un apzinoties savu slikto signālu pieejamību vaktēju tikai ļoti tuvos satelītus un ierakstus veicu tieši tajā momentā, kad satelīts iet pāri.

    un to daru es nekā savādāk, kā izmantojot internetu

    reālajā dzīvē - kam vajag tos datus, ir pielāgots skeneris, kas ir ieslēgts cauru dienu un prot pārslēgties starp kanāliem. Softs ieraksta datus tikai tad, kad skeneris dod signālu. Rezultātā softs prot salikt kopā feinas animācijas. Kā sacīt jāsaka - aizej iemet bļitku āliņģī, pasēdi ar čomiem, kad iesi atpakaļ uz būdu, sinoptiskā situācija būs priekšā.

    Ielādē...
  5. 20.02.2013 00:42 Skatīt

    primāri šie satelīti domāti kuģotājiem un nomaļām teritorijām, kur internets ir vai nu nesasniedzams vai arī ļoti dārgs prieks. NOAA 19 bija pēdējais palaistais satelīts, kas pārraida analogu skaņas signālu. Taču programma neapstāsies - pasaulē vēljoprojām ir vajadzība pēc šiem satelītiem, tikai nākamā paaudze raidīs digitālu signālu, kas būšot daudz kvalitatīvāks, bet - būs vajadzīga citāda programmatūra, lai to atkodētu.

    šie nav tie satelīti, kurus izmanto sat24.com un citas meteolapas - tās izmanto signālu no ģeostacionārajiem satelītiem, kas atrodas krietni tālāk no zemes un raida mikroviļņu signālu (uztverams tikai ar nopietniem satelītšķīvjiem)

    Ieraksta mērķis ir mudināt lasītāju pašu pamēģināt iegūt attēlus no satelītiem, kas viennozīmīgi, ir ļoti izglītojošs process

    par kvalitāti runājot - kā jau raksta nobeigumā minēju, atrodos ļoti sliktā vietā radio signāla uztveršanai… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

    Ielādē...
  6. 13.08.2011 14:26 Skatīt

    man šķiet, ka manam dzīvoklim ārpusē kaut kur ir iršu un lapseņu pūžņi, diezgan bieži lapsenes un irši lido dzīvoklī... ja lapsenes problēmas nesagādā (viens blieziens ar dvieli un kārtībā) tad ar iršiem ir daudz grūtāk... nosist ir ļoti grūti, tad esmu atklājis jaunu metodi - to pašu pieminēto matu laku pūšu irša virzienā, tikai pa starpu plūsmai pielieku šķiltavu. sanāk tāds kā ugunsmetējs, kas irsi ja ne nogalina, tad vismaz nosvilina spārnus un kājas.. pēc tam tik atliek ar fotopinceti izmest aiz loga un problēma atrisināta. - kas ir interesanti - esmu šo liesmu laidis pret tapetēm un nekad nekādas pēdas no tā nav palikušas, galvenais nepūst ilgi - kādu sekundi max.

    Ielādē...
  7. 08.08.2011 13:41 Skatīt

    interesanti. Vai dalībnieki ir sarūpējuši pa kādai video-foto piemiņai no šīm vietām publiskai apskatei?

    Ielādē...
  8. 11.07.2011 23:07 Skatīt

    DR pusē intensīvi zibeņo, bet viss kluss, mākoņi biezē, t°C nekrīt, joprojām sutoņa

    Ielādē...