1. 15.05.2013 16:15 Skatīt

    :) Nu tā - voā vispārīgi runājot- meteogaume arī katram sava. Vien, ja uznāk (individuālā līmenī) kādi nepatīkami laika apstākļi, tad jāaizsargājas. Ja ari būs tie +30 vai tuvu tam, tad es 1) dienas vidū nedarīšu smagus darbus uz lauka, 2) necepināšos saulē; 3) man koka māja ir vēselīga- un masīvos karstuma grādos es jūtos kā pie kondicioniera... Citos nelabvēlīgos laika apstākļos: man ir cita aizsardzība. Bet tā: es pieņemu visādas dienas, kas pār "manu galvu iet". Un šis gaidāmais/iespējamais karstums nāks kombinācijā ar "tropiskiem negaisa mākoņiem". Būs kā vērotājam daudz jāstrādā, bet tas ir patīkams darbs. Ar atdevi-dvēselei ;)

    16:20: Bet visumā divas diskusijas - 1) gaisa grādi pie katra loga ir dažādi pat nelielos attālumos; 2) un kāds laiks katram (ne-)patīk ... tās ir divas senas un mūžam jaunas diskusijas. Kas aizsākās un, pēc visa spriežot, turpi… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

    Ielādē...
  2. 15.05.2013 10:06 Skatīt

    Labrīr, naktī bija +8, tagad jau +14... R pusē nelieli ac plānā versijā- citādi skaidrs laiks. Arī man liekas, šodien būs siltāks kā vakar...

    Ielādē...
  3. 14.05.2013 23:03 Skatīt

    (off...) man saldais ēdiens ir tā ziņa - ka hokeja pasaules čempionātā Latvija (lai arī pagarinājumā piekāpās Somijai ar 2:3) saglabāja vietu elites divīzijā vēl uz 1 gadu. Karstums, ja tas atnāks, piecietīšu- zinu, negaisi tad nāks. Kas attiecas uz Krievijas portāliem, tad tajos publicētajiem rakstiem par klimata pārmaiņām- ir pavisam zema ticība, tur viss pakārtots vien reitingu celšanai. Un ziņu "dzeltenums" tam ir visai pateicīga lieta.

    Ielādē...
  4. 14.05.2013 22:21 Skatīt

    Ja mēs googlē uz vārdu "global warming" meklēsim, tad šai parādībai atradīsim kādus 20 ja ne vairāk- traktējumus. Bet pašiem jāizvēlas, kuriem ticēt. Ja meklēsim uz "climate changes", tad taktējumi būs par kārtu vairāk.

    Ielādē...
  5. 14.05.2013 18:35 Skatīt

    Teikšu to, ko jau agrāk runāju- globālas pārmaiņas vienas paaudzes laikā nevaram redzēt. Jāpaiet kādiem 200 gadiem (bet kas dzīvos tik ilgi un vēl pie pilna prāta), lai kaut ko drusku varētu samanīt. Pagaidām šķietas, šis pavasaris ir tāda kā īslaicīga novirze. Ja 5 gadus notiksies kas līdzīgs, tad man būs domas JĀSĀK mainīt... ;)

    Ielādē...
  6. 14.05.2013 18:15 Skatīt

    Tagad šī paša līkne - izskatās vēl nedaudz savādāka. Mazāk nokrišņi, bet maija beigas drusku siltākas (lai gan "vēsas" vēl aizvien). Kas būs atkal pēc 6 stundām?

    Ielādē...
  7. 14.05.2013 18:11 Skatīt

    Gaidu ar nepacietību :)

    Ielādē...
  8. 14.05.2013 18:10 Skatīt

    VISPĀR - šodien man pagasta centrā (ciemojoties pie vecāka gada gājuma cilvēkiem un parunājotis par dzīvi): nedaudz pie sevis jāsmejas. Par to, ka visi Tomam Bricim "mutē teju jāskatās". Lai uzzinātu par laiku nedēļu uz priekšu. Tagad visi sašūmējušies par to, ka apmēram piektdienā "ap +30 gaidāmi". Tas jau nekas, ka neviens līdz šim un arī šajā nedēļā nepārbaudīs- vai runātais piepildīsies vai nē... Un, ka vismaz manā galā, pie jūras, šie "+30" diezin vai... Pats galvenais, ka Ētera Personība to pateikusi. Un visgalvenākais, lai kļūtu populārs- nav obligāti dziedāt, būt aktierim vai taisīt kādus "dzeltenus skandālus". Reizēm arī laika ziņas var kā šovu taisīt. Tas gan tikai izredzētajiem paredzēts :)) :))

    Ielādē...