Slēpt attēlu

Lauma

Atrašanās vieta:
  • Mālpils novads

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Lauma (Mālpils novads) :   13.12.2017 14:59
Sāpīga tēma. Ja kādreiz varēju teikt, ka dzīvoju mežā, tagad drīzāk izcirtumā dzīvoju... Mani mulsina statistika, kurā uzrādās ļoti liels mežu daudzums Latvijā. Māc aizdomas, ka pie vainas ir "gudrais" formulējums - ja par mežu nosauc dažus gadus vecu izcirtumu, statistika lieliski pieaug un blakus šādam "mežam" var mierīgi izcirst nākamo, jo apkārt tak meži. Un tā nu "Latvijas mežu" (man tuvumā praktiski nav privāto mežu) "mežu" ainava ir tāda kādu redzam - vecs izcirtums, jauns izcirtums, atkal vecāks izcirtums utt. Nevienu no tiem nevar nosaukt par mežu de facto, toties papīrs pacieš visu :( . Parakstīju, man gan daži ļaudis teica, ka tā ir tukša bļaušanas Doma laukumā, bet vismaz es esmu pateikusi, ka man tas ir svarīgi.
Lauma (Mālpils novads) :   13.12.2017 07:48
Naktī pūta riktīgi, par laimi, vismaz tumsā ar lukturi nekādus postījumus nemanīju, tik viena ķerra diezgan tālu no savas vietas aizripojusi. Lietus arī lija, tas praktiski nokausējis pēdējo sniegu, drusku tik gar sētmali uz vecajām lapām vēl vīd un tur kur bija sacelti cietokšņi. Nu reiz atkal ir mežonīgi tumšs...
Lauma (Mālpils novads) :   08.12.2017 08:08
Slidotava. Visa pasaule manā galā ir pārvērtusies slidotavā, mašīnas nevar uzsākt braukt pilnīgi līdzenā vietā... Pie loga mazliet plusos, zeme pagaidām vēl pilnīgi balta, bet, ja tā turpināsies, ātri vien atkal iestāsies melnā tumsa...
Lauma (Mālpils novads) :   06.12.2017 07:53
Vakarā riktīgi sniga, bet naktī plīkšķoši lija un tagad viss bruņās tērpts - ir jumta logi, i mašīnu stikli... No kokiem sniegs nokusis, bet zeme gan aizvien sniegota. Pie loga pirms septiņiem -2 grādi.
Lauma (Mālpils novads) :   05.12.2017 07:34
Vakarā brīžam sniga, pa nakti vēl mazliet piesnidzis, bet solītie mīnusi gan kaut kur pazuduši, pie loga -1. Pilnmēness mijas ar mākoņiem, tomēr arī pie tiem ārā riktīgi gaišs.
base design by: styleshout