Slēpt attēlu

Lauma

Atrašanās vieta:
  • Mālpils novads

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Lauma (Mālpils novads) :   Šodien 08:19
Šorīt atkal aukstāks un skaidrāks, pie loga gandrīz -6. Zeme gan vakar bija baltāka.
Lauma (Mālpils novads) :   22.10.2017 08:05
Man arī tagad pie loga rāda -5,5. Saule drīz leks, varbūt vēl mazliet pabrauks uz leju. Zeme daudz baltāka kā vakar no rīta un debesis arī šķiet dzidrākas. Lai skaista diena visiem!
Lauma (Mālpils novads) :   21.10.2017 09:33
Pirms septiņiem man arī pie loga rādīja -2, bet pļavā noteikti krietni aukstāks. Beidzot zeltaini balts rīts ar oranžu sauli un baltu zemi. Mēs jau sen to bijām pelnījuši :)))
Lauma (Mālpils novads) :   17.10.2017 07:55
PIe manis miglas, vismaz pagaidām nav nemaz. Vakarā bija diezgan spēcīgs vējš, toties silts. Un arī šorīt +11 grādi, tikai vējš pilnīgi pazudis, pirms septiņiem ārā bija pilnīgs klusums un tumši pelēka pirmā krēsla, kurā pamazām sāka izdalīties zeltainums. Skaisti arī tā :) .

Labi, ka paspēju uzrakstīt, ka miglas nav, tūlīt arī sāka velties un nu jau viss pelēcīgi matēts. Un izskatās, ka tas ir tikai sākums.
Lauma (Mālpils novads) :   16.10.2017 07:57
"Ja būtu saulains"... Bet nav tak, protams, saulains, ārā smidzina un pazūd pēdējās cerības, ka zemes ceļš apžūs tiktāl, ka varēs nogreiderēt. Nu jau vairāki posmi ir tādi, ka tik ar otro ātrumu var izbraukt, pārējais variējas no trešā līdz ceturtajam. Nē, nu varētu jau lidot pāri, bet es negribu ar sadalījušos mašīnu palikt mežā...

Kā tur bija ar to totalizatoru par siltumu - [saite]
base design by: styleshout