Slēpt attēlu

lightning

Atrašanās vieta:
  • Līvāni
Intereses:
  • laikapstākļi, astronomija, fantastika u.c.

Raksti

Datums Nosaukums Skati
21.12.2015 21:45 Aktuālā situācija (21. - 27. 12. 2015.) (105) 5842
31.12.2014 00:15 2014. gadu pavadot (8) 1475

Jaunākie komentāri

lightning (Līvāni) :   Šodien 05:44
LTV1 tieši arī bija, Panorāmā un Nakts ziņās. Panorāmā arī mazliet vairāk runāja par to, kāpēc tā dara - tieši 100 kailcirtes Latvijas simtgadei projekta dēļ, jo tas, lūk, viņiem (mežu īpašniekiem, kokrūpniekiem, kokrūpniecībā strādājošiem) rada sliktu slavu, sauca to par zaļo organizāciju iniciatīvu, kas nodarbojas ar dezinformāciju utt. Tādēļ "pārskatāmā nākotnē" ZM šos grozījumus uz MK nevirzīs. Oficiāli. Sīkāk viss Panorāmā, no 20.46 līdz 20.48.
lightning (Līvāni) :   Šodien 05:32
Nu, redz, iniciatīva nostrādāja! Ar to arī apsveicu projekta autorus! :)
lightning (Līvāni) :   Šodien 00:47
Vakara gaitā palaikam nedaudz uzsniga, bet brīžiem nesniga nemaz. Vējš, šķiet, kļuvis rāmāks, kaut gan brīžiem brāzmas joprojām spēcīgas. Tikai t. lēnītēm izrāpās mazos, bet stabilos plusos, un sniegs tāds slapiņš kļuvis. Arī uz zemes pamazītēm kūst, lai gan paralēli snieg klāt. Pēdējās stundās t. turas +0,5...+1°C robežās, zeme turas viegli balta, arī ietves vēl turas, taču lielākās ielas gan slapjas. Veidojas slapjdraņķis... :( Un kāda joda pēc nevarēja būt kaut tikai 1 grādu vēsāks?! 😬
Šobrīd mazliet snieg, +0,8°C, spiediens 744 mm.
lightning (Līvāni) :   Vakar 19:28
Arī es parakstīju, bet, runājot par valsti un tās saimniekiem, mums visiem būtu jāatceras, ka pie stūres ir tādi vadītāji, kādus mēs paši ievēlam. Tā ir mūsdienu galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar padomju laikiem. Bet mēs to neizmantojam, lai gan mums vajadzētu domāt, kam mēs dodam iespēju vadīt valsti.
Taču bieži vien daudzi izvēlas vēlēšanās balsot nedomājot, uzticas "saldiem" solījumiem, citi izvēlas nebalsot vispār, jo netic nevienam un nekam, dodot priekšroku lamāt visus pēc kārtas. Un tiek savēlēti tie, kas nu ir pieteikušies. Nelaime ir tā, ka pie varas raujas pārsvarā ne tie labākie cilvēki, bet galvenokārt merkantili egoisti, kam prioritāte ir pašu labuma meklēšana, bet valsts intereses ir pabērna lomā. Savukārt daudzi, kas spētu būt īsti valsts saimnieki, izšķīst šajā pašlabuma meklētāju masā un paliek mazākumā, bet citi, redzot to, nolemj labāk strādāt un politikā vispār neiesaistīties, lai velti netērētu laiku.
Un tā notiek visos politiskajos spēkos - vismaz līdz šim tā bijis. Regulāri parādās arī kādas jaunas partijas, bet, pat ja mēģina kaut ko mainīt, agrāk vai vēlāk tāpat zaudē cīņā ar "lielā biznesa" lobijiem. Un aizvien pie varas paliek izsaimniekošanas piekritēji. Nelaime ir tā, ka mūsu valsts ir jauna, ka mūsu tautai gadsimtu gaitā nav bijis daudz iespēju uzkrāt pieredzi, ko nozīmē valdīt - GUDRI VALDĪT. Tā, lai ir labi visiem.
Tāpēc, man šķiet, ka pret pašreizējām likstām vienīgās zāles ir laiks. Jo tas dos iespēju uzkrāt pieredzi, saprast, pie kā noved kļūdas, un kā jārīkojas, lai otrreiz uz tiem pašiem grābekļiem neuzkāptu. Bet laiks prasa upurus, jo daudzi cilvēki savas rīcības sekas saprot tikai tad, kad dabū ar mietu pa pieri. Jo uzklausīt padomus no malas mēs taču negribam, jo paši esam pietiekami gudri, par nākotni domāt mēs negribam, mēs dzīvojam tikai šai dienai... Un tā ir nelaime, ar ko jācīnās. Jāmācās, jāmet pie malas lepnums, iedomība, jādomā, ko mēs darām un pie kā viena vai otra rīcība var novest, jāņem vērā citu tautu pieredze. Lai mazāk laika prasītu pieredzes iegūšana. Jo LAIKS ir dārgs.
lightning (Līvāni) :   Vakar 18:21
Naktī noskaidrojās, rīts skaidrs un saulains, patīkami vēss, min.t. -2,6°C, bez īpaša vēja. Ap pusdienlaiku grādi pakāpās līdz nullei, bet daudz augstāk ne, un turpinājumā t. svārstījās ap nulli, līdz +0,5°C. Asfalts vietām kļuva mitrs. Agrā pēcpusdienā parādījās mākoņi, vēlāk apmācās, pieņēmās spēkā vējš, un pēc 17.30 arī sniegs klāt! :)
Tagad joprojām nedaudz snieg, krietns vējš pūš, brīžiem kaut ko līdzīgu nelielam putenim sagriež. T. turas dažas desmitdaļas virs nulles, tomēr zeme pamazām krāsojas balta, vienīgi lielā iela slapja (un vēl dažviet). Gaidu kārtīgu puteni, kupenas un salu! :)
Šobrīd +0,2°C, spiediens visu dienu krīt, pašlaik 746 mm. Vējš brāzmās pavisam stiprs.
base design by: styleshout