Slēpt attēlu

Mārča (latvju spānis)

Atrašanās vieta:
  • RietumKrasts..

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Mārča (latvju spānis) (RietumKrasts..) :   Vakar 12:19
Raiti Sameti lūdzu turies pie faktiem nevis pie izdomājumiem saviem !! šeit kāds ģeologi varētu iebilst pret Tavu traktējumu "ledus laikmeta perioda cikliskuma Latvijas teritorijā"!!
Mārča (latvju spānis) (RietumKrasts..) :   29.11.2017 14:36
RietumKrasta zemākās vietas Liepājas Jūrmalas parkā iz zem ūdens, drīz varēs pa "Daugavas" stadionu peldēties!! Pavisam traki. Ceru, ka ceturdienas nokrišņi būs Rietumu Kurzemē sniega veidā !!
Mārča (latvju spānis) (RietumKrasts..) :   28.11.2017 13:05
Dubļi mani dubļi jau ir pietiekami un pelēkais vāks ar siltumu dara savu. Laimīgie, kam šodien Saulīte uzspīd un pažēvē lietavu nodarīto skādi. Cik dzirdēju, tad Bārtas senupe aŗi iz izgājusi no krastiem un sējumus applūdinājusi , ja tā turpināsies , tad MK un valdībai arī vajadzētu izsludināt "ārkārtas stāvokli Kurzemes DR piekarstes reģionā.. lauki pamazām pludo.. :(
Mārča (latvju spānis) (RietumKrasts..) :   27.11.2017 15:23
Rietumkrasta ir jautri, vējelis DR pastiprs +5.6*C, skaisti gubenieki gaidām vēl pērkona dārdus :) Ja nopietni, tad jau lietavas ir pa daudz "atlantijas cikloni"' jau piegriezušies.. :(
Mārča (latvju spānis) (RietumKrasts..) :   24.11.2017 01:11
Nu redzi, Engures ezera iedzīvotāj es te runāju par Latviešu valodas pareizrakstību nevis tas aizrādījums par viņa nekorektuma!!

Un latviešu valodā nemazs neizmanto vārdu "džeks vai čalis" tas ir nekorekti !!

Meteorloģija ir zinātne par laikapstākļu norisēm dabā, lai tā paliek pie kompetentiem pētniekiem nevis parastiem meteo norises vērotājiem !!
base design by: styleshout