Slēpt attēlu

Pierobežā

Atrašanās vieta:
  • Viļaka, Žīguri
Intereses:
  • Daba - visdažādākajās izpausmēs; arī daudz kas cits

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   11.12.2017 22:48
ziemiņa turpinās. Rītā -3, dienā arī pāris mīnusi, šobrīd -3. Dienā pat gana daudz saules (salīdzinoši). Pēcpusdienā jau atkal apmācies, un vakarā parādījās neliels, bet tāds cauri velkošs vējelis, kas no zariem birdina nost sniegu.

Prieks par ventspilniekiem: izbaudiet pie jums tik reto sniegu :)
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   10.12.2017 23:38
ir ziema. Pietiekoši daudz sniega vēl bija saglabājies. Un pa nakti (sāka jau vakarā) uzradusies 2,5 cm svaiga sniega kārtiņa. Tā kā snidzis bija mīksts sniedziņš, bet līdz rītam un dienā pieturējās -2, -3 (t.i. piesala drusku), kā arī bezvējš, tad praktiski viss baltums visos zaros saglabājās. Vismaz tik prieka - visapkārt balts :) Kura baltā pasaka šoruden?, kāda trešā laikam. Diena gaiša, kaut arī pamatā piemākusies, saule brīžam parādījās gan aiz mākoņiem, gan arī kādā skaidrākā debess brīdī.

Vakardiena tumša, drēgna, kaut arī bez lieka slapjuma no augšas.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   08.12.2017 22:02
tumša diena. Slapja diena. Atbilstoši iepr. kom. rakstītajam visu dienu gan lija sniegs, gan sniga lietus. Sniegs nenokusa, pārāk daudz, vēl nepaspēja. Netīrītās vai sliktāk tīrītās vietās pamatīga pļurza, pat pagrūti izbraukt. Slidenuma nebija, vien pa to pļurzu varēja sanest neuzmanīgāk braucot. Ļoti neliels plusiņš.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   07.12.2017 23:31
Kur līst, kur - snieg... Kam nepatīk lietus, var pārziemot A pusē :DD. Šeit sniega pietiekami. Nupat vēl kādus 3 cm norausu no durvju priekšas :) Nu, jā - nevar jau zināt, cik ilgi šamais arī te pastāvēs....
No rīta -3, migla, saullēktā pat rozīga, kaut arī pašu sauli redzēt nevarēja aiz mākoņiem. Turpinājums apmācies, bez īpašiem nokrišņiem, ar mazu mīnusu. Pēc 4-iem īsti nevarēja saprast - vai līst sniegs, vai snieg lietus (tādu 'gudrību' izlasīju "Ilustrētās Junioriem" jociņu lapā :) bet ļoti atbilstoši), kas vēlāk pārgāja snigšanā. Pēc 6-iem bija vismaz -2, šobrīd sniegs atmeties mīksts. Netīkas iet skatīties, cik t-metrs rāda.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   06.12.2017 22:40
LV ZA ir ziema pilnīgi noteikti. Rītā raku sniegu, ka mugura kūpēja :) jo nebija laika čammāties. Pa nakti ~11 cm svaiga sniega + apakšā vēl iepriekšējais = ~15 - 17 cm. Vairāk kā pa visu iepriekšējo ziemu kopā :D Gandrīz vai jāmeklē slēpes, kamēr nav paspējis izgaist. Kad šitas taps šķidrs, atkal būs 'plūdi'... Rītā t -2, dienā -1, vakarā zem -2. Dienā saule parādījās arīdzan. Balts sniegs un spoža saule :)
base design by: styleshout