Slēpt attēlu

Pierobežā

Atrašanās vieta:
  • Viļaka, Žīguri
Intereses:
  • Daba - visdažādākajās izpausmēs; arī daudz kas cits

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   Vakar 22:41
saule parādījās ap pusdienlaiku, līdz vakaram pavisam noskaidrojās. Kopumā - auksta diena. T virs nulles tikai drusku. Pēc pieciem atkal mīnusos.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   Vakar 10:33
šorīt siltāk: -3 pie sienas, -5 zālē, debesis mākoņainas. Šobrīd jau apmākušās.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   22.10.2017 22:15
Rītā - 8* pie sienas un -11 zālē. Tā tak vairs nav salna, bet riktīgs sals. Spoža saule no rīta līdz vakaram. Dienā +3, bet ēnā baltums tā arī nepazuda līdz vakaram. Zemes virskārta sasalusi un vietām pat saulē neatkusa. Šobrīd -6* pie sienas un -9* zālē. Šķiet, debesis vairs nav īsti skaidras, tik viena zvaigzne redzama. Miglas nav.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   21.10.2017 09:47
Pusastoņos -6.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   20.10.2017 22:21
rītā t-metrā -2, zālē pamatīga salna, traukos uz ūdens ledutiņš, autiņš apledojis no visiem galiem, pat durvis aizsalušas (sāksies atkal hroniskās epopejas ar autodurvīm). Viļakā pamatīga migla, acīmredzot, ezers uzdarbojās, jo tālāk no ezera, jo migla plānāka, līdz Žīguriem vispār beidzās. Žīguros saulaina diena, +7, bez lietus, bet Viļakā esot bijušas lietus brāzmas.
Šobrīd Viļakā jau zem -2, auto apledo, uz ūdens veidojas ledus. Migla.
Nez, visu salstošo izvācu no dārza? Gladiolas un galtonijas beidzot izlasīju no baigi slapjās zemes, no siltumnīcas - pēdējos tomātus arī, pat pāris gurķēnus un paprikas vēl atradu pie dzīvības. Nu, burkāni gan jau būs dzīvi. Ui, bet puravi? daži bija paaugušies.
base design by: styleshout