Slēpt attēlu

Mulkari

Atrašanās vieta:
  • Priedaine, Saulkrasti, Rīga.
Intereses:
  • Burāšana

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Mulkari (Priedaine, Saulkrasti, Rīga.) :   12.12.2017 21:43
Šodien Rīgas apkaimē dienas vidū brīžiem uzlija diezgan stipri, vējš no D puses brāzmās ap 10 m/s. Dienas gaitā arvien siltāks. Tagad Saulkrastos jau +6, nupat pāri pārgāja nokrišņu brāzma ar lietu un vēja brāzmām līdz 15 m/s.
Mulkari (Priedaine, Saulkrasti, Rīga.) :   08.12.2017 12:03
Salkrastos šorīt visu rītu līņā, sniegs pilnībā nokusis, viss ļoti slapjš, +3 grādi. Vakar Kurzemes Z pusē arī visu dienu līņāja pie +1 grāda, grants ceļi ledaini un bedraini ar ledainām risēm, braukšana ļoti lēna. Sniegs tālāk no jūras 1 - 3 cm, līča piekrastē pilnībā nokusis.
Mulkari (Priedaine, Saulkrasti, Rīga.) :   07.12.2017 11:22
Šorīt braucot no Priedaines Ventspils virzienā sniegs sniegs pie Ventas tilta pārgāja smidzinošā lietū, šoseja nokaisīta slapja bez apledojuma. Temperatūra visu ceļu 0 grādi, tagad Ventspilī +1 un diezgan stipri līst, sniega nav nekur. Tagad jāgaida ūdenslīmeņa kāpums Kurzemes upēs. Irbē jau tagad ļoti augsts līmenis un kāps vēl!
Mulkari (Priedaine, Saulkrasti, Rīga.) :   07.12.2017 08:00
Priedainē šorīt snieg pie 0 grādiem, uz zemes ap centimetru sniegs jau sakrājies. Drīz jāpaliek siltākam un sniegam jāpāriet lietū.
Mulkari (Priedaine, Saulkrasti, Rīga.) :   06.12.2017 22:22
Ziema sāk sevi pieteikt. Pirmdien pabiju Gulbenes pusē, tur sniegs ap 5 cm, tagad noteikti vairāk. Saulkrastos pēc nakts lietus šorīt sniegs gandrīz pazudis tāpat kā Rīgā. Vecumnieku apkaimē gan vēl ap 5 cm vietām. Priedainē šovakar skaidras debesis un piesalst, Lielupē pie krasta pirmie vižņi parādās.

Decembris prognozēs izskatās tāds kā tam jābūt kaut kas starp rudeni un ziemu. Stabila ziema decembrī Rīgā un Latvijas R un vidusdaļā ir anomālija nevis norma.
base design by: styleshout