Slēpt attēlu

Aktuālā situācija-nedēļa līdz 08.01.2017.

Apakšvirsraksts-Traumatologa prognoze.

Sākot ar otrdienas rītu slidens un lēni pieaugošs traumēto pacientu skaits, kas strauji palielināsies trešdienas puteņā laikā. Ceturtdien aukstums un sniegs - samazinās slidenums, bet palielinās apsaldējumu risks. Jāuzmanās, lai apavi ir sausi un ērti /nespiež/. Piektdiena un sestdiena aukstuma zīmē, bez sniega, kas mānīgi ļaus justies drošākiem uz ceļiem un ietvēm. Taču brīvdienu izskaņā atkusnis atkal sagādās darbu traumpunktiem.

Esam uzmanīgi un atbildīgi, turam roku uz meteopulsa  un...

PRIECĪGU UN VESELĪGU JAUNO GADU!!!

P.S. Atļāvos šo nedaudz nenopietno prognozi, lai rosinātu ierakstus par ''tekošo'' situāciju.

Prasās pēc viedokļiem!

Tuvojas decembris un nu jau kādu laiku mani māc mūžsenais jautājums....ne jau par to kāda būs ziema ,bet par to kāda ziema būtu mums labāka.Un tas māc mani-100 procentu pārliecinātu aukstas ,sniegainas un vētrainas /puteņainas / ziemas fanu.Bet tad es atceros par kurināšanu... un caursalstošo pagrabu...un kailsalā izsalušo puķu un augļu dārzu ...un sniega šķūrēšanu,malkas nešanu,mašīnas tīrīšanu.Un mana pārliecība vairs ne tuvu nav ti stipra kā gribētos.Sniega baltums,sarma un saules gaisma dod tik nepieciešamo dvēselisko līdzsvaru.Siltums ,mitrums,bezvējšs skaisti ietaupa mūsu maciņos uz apkures rēķina.Sniega šķūrēšana un jumtu tīrīšana būtu labs fitness,bet lietus noskalotu netīrumus un beidzot piepildītu akas un upes.

Tātad man tuie jautājumi ir radušies 2-

1/Kāda ir īsti mūsu platuma grādiem piemērota zema?

2/Kāda tad īsti būtu Jūsu katra optimālā ziema? P.S.Laikam man prasās pēc kašķa:)))

Ko es gaidu no nākošā....2014.!

Šajā pirmssvētku laikā attiecībā uz nākošgada meteolietām jūtos kā tāda profesionāla šķirtene-no nākošā jau vienmēr gaida vairāk ,kā no iepriekšējā/vienalga -runa par gadiem vai vīriem/.Un skaidri zinu ,ka nesagaidīšu ne pusi no iecerētā.

Ko es gaidu no ziemas?!Vispirms jau nu to ,ka tā beidzot BŪS!Gaidu stipru salu un skaidru laiku ar sarmu un sauli janvārī,mežonīgus puteņus februārī un sniegu grauzošu sauli marta sākumā.Bet gan jau ka saņemšu daudzos atkušņus,slapju sniegu peļķēs un nenormāli slidenas mazās Pārdaugavas ieliņas.

Pavasaris ideālā variantā atnāks straujšs un spēcīgs,noēdīs sniegu un straujais atkusnis jau marta beigās uz pāris dienām atnesīs plūdus/piedodiet,bet nespēju nevēlēties/,aprīlī uz pavasara puķēm dejos cīruļputenis un maija saule būs silta un ne pārāk strauja.Realitātē-pēc visiem ticējumiem vēl Lieldienās mums jābrien pa sniegu/par godu zaļajiem Ziemassvētkiem/ un tas būs ap 18-21 aprīli.Kust jau kusīs un dubļi atkal būs visās malās un maijā saule viskarstākā būs tieši tulpju ziedēšanas laikā,lai jau 2 dienās noziedētu viss tas krāšņums uz ko ir gadu gaidīts. [...]

base design by: styleshout