Slēpt attēlu

Biruta

Atrašanās vieta:
  • Piņķi
Intereses:
  • daba,rokdarbi

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Biruta (Piņķi) :   Vakar 12:01
Mierīgs, nedaudz piesalis. Debesis mākoņainas, bet puscaurspīdīgas- sauli neredz, bet nav arī melnā tumsa. D puses vējš.
Biruta (Piņķi) :   Vakar 11:52
Tieši tā, nekas nemainīsies, jo tā ir vienīgā dabas bagātība, kura ar steigu ir jāiztirgo. Citi naudas "krāni" ir "aizgriezti". Mierinu sevi, ka gan jau kāda sēņu vieta vēl saglabāsies tuvāko 10 gadu laikā, a pēc tam man , domāju, tas vairs nebūs aktuāli :), bet maniem mazbērniem sēņošana diez vai būs hobijs vai nepieciešamība. A par putniņiem varēs priecāties zoodārzā vai arī You tūbā(:
Es jau sen parakstījos, bet....mūsu valsts ir bez saimnieka.Un tā ir liela nelaime visai mūsu tautai.
Biruta (Piņķi) :   Vakar 11:42
Jā, kad bija neliels īpašums Iecavas krastā pie Ozolpils (Jelgavas n.), mani mulsināja un smīdināja fakts, ka jaunalkšņu krūmu josla gar upi, kuri tur saauguši, jo vnk tajā vietā netika pļautas pļavas, zemes plānā tika apsaukti par mežu.....tad jau ņemat un Rīgas parkus par mežiem pārdēvējiet! Tur tak lieli koki un krūmi, un tad var cirst laukā!
Biruta (Piņķi) :   13.12.2017 14:13
Naktī vēja brāzmas līdz 20m/sek., tam seko tumšs rīts ar ļoti slidenām ietvēm. Un saulaina priekšpusdiena! Nu jau vairs nav, prieki bija īsi:).
Patlaban +1*C, mērens R puses vējš, mākoņi sabiezē.
Biruta (Piņķi) :   12.12.2017 11:28
Stiprs vējš no D puses, līst. Tumšs kā peklē.
base design by: styleshout