Slēpt attēlu

Migla

Atrašanās vieta:
  • Siguldas novada dienvidi

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Migla (Siguldas novada dienvidi) :   13.12.2017 18:44
Un to izcirtumu katru gadu arvien vairāk un vairāk, un vietā labākajā gadījumā vairs nebūs mežs, bet koku stādījumi taisnās rindās, sēņu vietas izpostītas, zemsedzei pāri braucot ar smago tehniku. Mūsu apkārtnē LVM atkal būvē super platus meža ceļus, jau ir skaidrs, kur atkal cirtīs laukā. Bet kamēr valsts budžetā un sazin vēl kur plūdīs miljoni, man ir aizdomas, ka nekas diemžēl nemainisies.
Migla (Siguldas novada dienvidi) :   10.12.2017 16:07
Kā vakar vakarā t aizgāja mīnusos, tā pa dienu arī sals nav atlaidies, tiesa gan nekāds lielais aukstums nav uznācis, turā robežās starp nulli un -1. Debesis nomākušās, uz minūtēm 10 rīta pusē tā kā saule iespīdējās, bet tas bija uz tik īsu mirkli, ka gandrīz vai neskaitās.
Migla (Siguldas novada dienvidi) :   09.12.2017 11:53
Pēdējā diennakts sniegu pamatīgi izkausējusi, no 1. decembra sniegavīra tikai burkāns un neliela sniega čupiņa vien palikusi :(.Vēl jau ēnas pusēs baltumu redzēt var un meža ceļos vēl ledus, bet kopumā ziemīgie skati ir pazuduši. Apmēram 2 grādi plusā, nepatīkams vējelis.
Migla (Siguldas novada dienvidi) :   06.12.2017 12:23
Nu Siguldā droši vien ka tie 12 cm sanāks,jo vakar visi lielie sniega mākoņi nostaigāja gar Gaujas krastiem, bet 10 km uz dienvidiem no novada galvaspilsētas, uz pusi mazāk, jo naktī lietus ir pakausējis. Šorīt -2,5, viss sasalis, tīrot mašīnu salauzu slotiņu, jo tas jau vairs nebija sniegs, bet ledus klucis uz priekšējā stikla. Ap astoņiem īsu mirkli nosniga, tad uz pāris stundām parādījās piezemes migla, bet apkārt klejo tik melni mākoņi, ka ir skaidrs, ka drīz atkal snigs.
Migla (Siguldas novada dienvidi) :   05.12.2017 13:34
Ap astoņiem Allažos uznāca viens ātrs sniega mākonis, bet tad uz kādu laiku parādījās zila debestiņa. Milzu sniega mākoņi aizdevās uz Siguldas pusi, un kamēr es pāris stundas pavadīju Siguldas poliklīnikā, visu laiku intensīvi sniga, kad devos mājup, uz automašīnas bija bieza sniega kārta, žēl, ka līdzi nebija kāds lineāls.Atgriežoties mājās priecīgi konstatēju, ka vairāk snidzis nav, pašlaik blāva saulīte caur dūmaku.
base design by: styleshout